Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Predlozi i sugestije

Predlozi i sugestije 2012/04/16 22:29 #267

Ovde mozete pisati o svemu sta Vas interesuje u vezi MMS klanu i serveru,kao i MMS forumu
  • Ranko
  • Ranko Avatar
  • M.M.S.
  • Jelen pivo
Ostatnio zmieniany: 2012/04/16 22:42 przez Ranko.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Predlozi i sugestije 2012/12/23 22:57 #1497

banovali ste me zato sto nisam postovo ss,a niko mi nije rekao ni gde ni kako,samo su objavili da imam 10 min da to obavim. razlog??????
  • M1979
  • M1979 Avatar
  • Fresh Boarder

Re: Predlozi i sugestije 2012/12/24 22:10 #1505

M1979 napisał:
banovali ste me zato sto nisam postovo ss,a niko mi nije rekao ni gde ni kako,samo su objavili da imam 10 min da to obavim. razlog??????

Posalji slike koje je admin napravio na tvom kompu i ispravice se vec nekako
  • Ranko
  • Ranko Avatar
  • M.M.S.
  • Jelen pivo

Re: Predlozi i sugestije 2013/01/13 16:46 #1596

Ranko napisał:
M1979 napisał:

Drekavac tvoj se predlog razmatra ali ti jos nisi poslao slike Adminu,oni imaju zelju da skinu BAN ali zavisi od tebe,napisao sam ti da posaljes slike
  • Ranko
  • Ranko Avatar
  • M.M.S.
  • Jelen pivo

Re: Predlozi i sugestije 2013/01/20 17:59 #1652

Ranko napisał:
Ranko napisał:
M1979 napisał:

Drekavac tvoj se predlog razmatra ali ti jos nisi poslao slike Adminu,oni imaju zelju da skinu BAN ali zavisi od tebe,napisao sam ti da posaljes slike

Drekavac posto nisi nasao shodno tome da posaljes slike za 7 dana tvoj BAN izgleda bice trajni,admin ce verovatno to i potvrditi,jako mi je zao ali jbg sam si kriv
  • Ranko
  • Ranko Avatar
  • M.M.S.
  • Jelen pivo
Ostatnio zmieniany: 2013/01/20 18:00 przez Ranko.

Re: Predlozi i sugestije 2013/01/26 15:42 #1708

jbg nisam ni igrao igricu neko vreme tako da nisam i proveravao oko toga. nisam smatrao da takva sitnica moze da dovede do trajnog bana. ako moze nek mi postavi slike ponovo ovih dana pa cu ih poslati na onaj mail. sry jos jednom
  • M1979
  • M1979 Avatar
  • Fresh Boarder

Re: Predlozi i sugestije 2013/01/26 16:20 #1712

M1979 napisał:
jbg nisam ni igrao igricu neko vreme tako da nisam i proveravao oko toga. nisam smatrao da takva sitnica moze da dovede do trajnog bana. ako moze nek mi postavi slike ponovo ovih dana pa cu ih poslati na onaj mail. sry jos jednom

Zao ni je ali trajni BAN ostaje,ako bi tebe vratili da igras a nisi poslao SS drugi igraci bi pravili problem,pravila su takva,pozzzz
  • Ranko
  • Ranko Avatar
  • M.M.S.
  • Jelen pivo

Re: Predlozi i sugestije 2013/01/26 17:05 #1717

znaci sad ne mogu ni da igram u slobodno vreme kad je i obocnim igracima dozvoljeno koji nisu se rogistrovali na sajtu. veoma interesantno
  • M1979
  • M1979 Avatar
  • Fresh Boarder

Re: Predlozi i sugestije 2013/01/26 17:31 #1719

M1979 napisał:
znaci sad ne mogu ni da igram u slobodno vreme kad je i obocnim igracima dozvoljeno koji nisu se rogistrovali na sajtu. veoma interesantno

Nema veze registracija na sajtu i igranje na serveru,i ja igram na drugom serveru a nisam clan tog sajta.Sajt je za upoznavanje,misljenje,pomoc,predloge,skidanje mapa i.... puno jos toga.Ti si imao slike u tvom kompu koje je admin napravio,ako ih nisi poslao za vremenski termin od 10 minuta imao si vremena za 7 dana ali nisi ispostovao to,ajde i da ti verujem da nisi bio tu i da nisi mogao da ih posaljes.Ako nemas sta da krijes na SS posalji te slike i postavi ih ovde
  • Ranko
  • Ranko Avatar
  • M.M.S.
  • Jelen pivo

Re: Predlozi i sugestije 2013/01/26 18:22 #1720

ok kako god. poenta je da do danas ja na svom kompu nijednom nisam nasao slike koje treba da posaljem. razumem da si mi objasnio gde se nalaze ali problem je sto njih tamo nije nikad ni bilo. a sto se tice krijenja ja da imam sta da krijem to bi vi videli tako da to je glupost. ali kako vi zelite. ispada da bi manje problema imao da se nisam registrovao posto ste to trazili samo u periodu kad je su koriscene nove mape. ja ovo korisitim za razonodu tako da naravno da nisam svaki dan tu niti u mogucnosti da se igram pa verovali ili ne dal oko toga dal sam ili ne mogao to je opet na vama. nisam ocekivao oko takve gluposti da ce biti problem.

P.S. ja NEMAM folder SCREENSHOTS u C: \ Program Files(x86) \ EA GAMES \ MOHAA \ maintt \ tako da i ne vidim nacin na koji sam mogao da posaljem ih.

Uzivajte u igri
  • M1979
  • M1979 Avatar
  • Fresh Boarder
Time to create page: 0.056 seconds