Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ban

Ban 2017/12/14 12:26 #4071

Witam. Piszę w imieniu mojego (a kiedyś i Waszego) kolegi Pol-Mena, który wczoraj wieczorem został zbanowany na Waszym serwerze. Chciałbym w Jego i swoim imieniu dowiedzieć się o powód tego bana. Nie chce mi nawet przyjść do głowy, że może to być zawiść o konkurencyjny serwer jaki zmuszeni byliśmy postawić, lub, że grał zbyt dobrze, bo na Waszej stronie głównej można wyczytać : Wszyscy jesteśmy już grubo po 30-stce :) więc bardzo nie lubimy "szczeniackich" zachowań". Nie, nie jest to zapewne żaden z tych powodów. Wiemy też, że Grzesiek jako gracz z kikunastoletnim stażem w tej grze nie używa "dopalaczy", więc ten powód też odpada. Dlatego zżera mnie ciekawość : za co dostał bana człowiek, od którego można by powiedzieć uczyliście się trzymać karabin. Jest mi przykro. Zapytam od razu, czy i ja, kiedy wejdę na Wasz serwer też dostanę bana, bo wolałbym uniknąć tego nieprzyjemnego zapewne uczucia.Wszak byłby to pierwszy serwer na jakim w czasie mej trwającej kilkanaście lat przygody z MOH zostałabym zbanowany. I to przez ludzi, których przed laty przyjmowałem do klanu a wcześniej gościłem na serwerze. Wolę więc wiedzieć wcześniej, i profilaktycznie omijać z daleka, jeśli taka Wasza decyzja.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź na te pytania.
  • Kolibeer
  • Kolibeer Avatar
  • Fresh Boarder
Człowieka i instrument łączą od zarania te same prawa dźwięku i harmonii. Cymbał im bardziej pusty jest w środku tym głośniej dzwoni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ban 2017/12/14 13:12 #4072

Bana nie dostał, już mu pisałem. Mógł dostać za coś kicka, ale to może się wypowie ten kto ewentualnie to zrobił.
  • qbol
  • qbol Avatar
  • M.M.S.
El Comendante

Ban 2017/12/16 18:31 #4084

Witam. Myślę ze to ja powinienem być na miejscu Darka z tym pytaniem. Lecz nie sadze czy jest konieczność wyjaśniania czego kolwiek. Kick Qubolku działa jednorazowo a nie .... wszyscy wiemy o co chodzi. Najważniejsze ze sprawcy tego całego zamieszania udało się udowodnić kto ma władze B) . Jaki był powód ? Tego się raczej nie dowiemy. Drugi człon nazwy gry w która tak świetnie się Wszyscy bawimy poszedł w wykonaniu dowcipnisia w las. Można by jeszcze wiele napisać lecz po co.
A tak na przyszłość Qbolku jak kogoś zapraszasz na tesa powiedz kolegom ze skoro mikrofon nie działa to nie znaczy ze w słuchawkach nic nie słychać. I cięte riposty niech zostawia dla siebie. To ze parę osób znam z starych ( lepszych ) czasów to nie znaczy ze ze wszystkimi patelnie po chodniku ciągałem.
Żadnych z tych słów proszę nie brać do siebie nikogo nie chciałem urazić a i sam nie mam do nikogo złości. Szkoda ze po tak długiej przerwie ze wszystkich aktywnych serwerów na ojczystym mnie spotkała niespodzianka :) Życzę wszystkim fantastycznej zabawy i śmiechu do lez jak za dawnych czasów a przede wszystkim zdrowych i spokojnych świąt.
  • POL-MEN
  • POL-MEN Avatar
  • Fresh Boarder

Ban 2017/12/16 19:07 #4085

Dajcie se po razie i idziemy na jednego.
  • ARU
  • ARU Avatar
  • M.M.S.
Time to create page: 0.070 seconds